784 774 860

 

Zespół

Martyna Skubacz

Martyna Gralewska

Coach, właściciel, Warszawa

Certyfikowany Coach (Erickson Professional Coach), absolwentka The Art and Science of Coaching prowadzonym przez Erickson Coaching International. Członek ICF Polska. Specjalizuje się w coachingu menedżerskim dla osób, które posiadają techniczne wykształcenie, a praca wymaga od nich zarządzania ludźmi. Klienci cenią sobie jej umiejętność dopasowania i poczucie humoru.

Umiejętności z zakresu komunikacji i pracy z ludźmi posiada po studiach z Psychologii oraz Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Swoje umiejętności rozwija szkoląc się w zakresie coachingu i pracy z ludźmi („Coaching i terapia prowokatywna" F. Farelly, „Podróż bohatera" S. Gilligan, R. Dilts; „Praca transowa z trudnymi przypadkami” B. A. Erickson, E. Greenleaf)

Umów się na sesję »

Anna Mosakowska

Anna Mosakowska

Coach, Toruń

Coach i trener. Absolwentka wydziału filozofii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończyła akredytowaną przez ICF szkołę coachów Ericson Coaching International: „The Art and Science of Coaching” (certyfikat EPC). Posiada certyfikat ukończenia rocznego projektu doskonalącego umiejętności trenerskie w firmie Nowe Motywacje oraz certyfikaty Extended Disc i Ensize umożliwiające wykorzystywanie w swojej pracy analiz typologicznych.

Specjalizuje się w coachingu zorientowanym na rezultaty. Prowadzi szkolenia z zakresu zarządzania i umiejętności coachingowych dla menedżerów. Klienci cenią jej umiejętność budowania relacji, opartej na szacunku do człowieka i jego dylematów. W pracy coachingowej pomaga Klientom w doprecyzowaniu i zrozumieniu własnych celów i wspiera w ich realizacji. W pracy coacha i trenera, wykorzystuje dziesięcioletnie doświadczenie w pracy z ludźmi (w strukturach sprzedażowych jako przedstawiciel handlowy i menedżer sprzedaży).

Wybrani Klienci, dla których prowadziła szkolenia z zakresu coachingu menedżerskiego lub indywidualne sesje coachingowe dla kadry zarządzającej: PKO BP, Bankowy Fundusz Leasingowy, Bank BPH, STU Ergo Hestia, BZ WBK Aviva, Expander, EDF Polska.

Umów się na sesję »

Katarzyna Romanowicz

Katarzyna Romanowicz

Coach, Katowice, Kraków

Coach i trener. Ukończyła akredytowaną przez ICF szkołę coachów Erickson Coaching International „The Art and Science of Coaching”. Jest w trakcie procesu przygotowującego do certyfikacji ICF.

Specjalizuje się w coachingu dla menedżerów średniego i wyższego szczebla. Klienci szczególnie doceniają jej zmysł obserwacji i zadawania właściwych pytań we właściwym momencie, wyobraźnię i ukierunkowanie na cel. W trakcie sesji skutecznie pomaga klientom wejść w stan relaksu, konieczny przy efektywnym poszukiwaniu rozwiązań. Prowadzi szkolenia z doskonalenia umiejętności menedżerskich oraz umiejętności coachingowych dla menedżerów.

Pomocne w pracy coacha jest jej pięcioletnie doświadczenie w biznesie, wykształcenie – jest absolwentką psychologii na UJ, a przede wszystkim siedmioletnia praktyka trenerska. Ciągle rozwija swoje umiejętności pracy z ludźmi na kursach i szkoleniach (ostatnio: "ROZVIYAK. Małopolska Szkoła Trenerów Organizacji" dla zaawansowanych trenerów – specjalistów). Wybrani Klienci, dla których prowadziła szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, coachingu menedżerskiego lub indywidualne sesje coachingowe dla kadry zarządzającej: Bahlsen Polska Sp. z o.o., Intersnack Poland Sp. z o.o., Grupa Polskie Składy Budowlane, Intergraph Polska Sp. z o.o., Urząd Miasta i Gminy w Wieliczce, Starostwo Powiatowe w Wieliczce, Urząd Miasta i Gminy w Wiązownej, SKOK Stefczyka, PKO BP, PARP, MPiPS, International Paper Sp. z o.o., BP Polska Sp. z o.o., PZU SA.

Prywatnie dba o relaks i koncentrację umysłu praktykując tai-chi. Zmysł obserwacji rozwija fotografując w trakcie podróży w ulubione miejsca świata.

Umów się na sesję »

Andrzej Trutkowski

Andrzej Trutkowski

Coach, Kraków

Certyfikowany Coach (Erickson Professional Coach), Absolwent The Art and Science of Coaching prowadzonego przez Erickson Coaching International z Kanady, szkolenie akredytowane przez International Coaching Federation.

Swoją praktykę coachingową zbudował w oparciu o umiejętności rozumienia relacji i procesu oraz zorientowanie na osiąganie rezultatów. Odwołując się do możliwości i potencjału klientów poszukuje wspólnie najefektywniejszych metod osiągania celów życiowych.

W kontaktach z klientami charakteryzuje go uważność i szczerość. Klienci cenią sobie jego trafność spostrzeżeń, analityczność i wielotorowość myślenia.

Jego wiedza i doświadczenie coacha są podparte wykształceniem psychologicznym (absolwent Uniwersytet Śląskiego w Katowicach) i trenerskim. Ukończył 2 letnie szkolenie w zakresie Terapii Gestalt oraz 3 letnie szkolenie w zakresie Psychoterapii Psychodynamicznej. Posiada certyfikaty: Extended DISC, Erickson Professional Coach, certyfikat ukończenia kursu „Analiza Transakcyjna w Praktyce”.

Od 1995 r. pracuje jako trener, prowadzi konsultacje i szkolenia biznesowe. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu przywództwa i zarządzania, systemów HR oraz umiejętności osobistych. Posiada doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu badań satysfakcji pracowników, systemów rekrutacyjnych i motywacyjnych oraz organizacji i reorganizacji struktur sprzedaży zdobyte w czasie pracy w firmie TUV Rheinland Polska.

Umów się na sesję »Partnerzy: